درباره ما

احرار شیمی

ما امتحان خود را در بازار خرید و فروش مواد شیمیایی پس داده‌ایم.
شما هم ما را امتحان کنید!

درباره ما

اگر قصد خرید مواد اولیه مورد نیاز برای کسب و کار و صنعت خود را دارید، احتمالا نگران کیفیت محصولات و قیمت نهایی تمام شده آنها هستید.
ما با تجربه و تعهد خود، ده سال سابقه کار و بیش از 100 مشتری دائمی، اینجاییم که این نگرانی را مرتفع کنیم!

چرا احرار شیمی؟

قیمت مناسب

یکی از بزرگترین دغدغه‌های خریداران و صاحبان صنایع، عدم ثبات در بازار و نوسانات قیمت مواد شیمیایی است. متاسفانه افزایش قیمت مواد اولیه منجر به افزایش قیمت تمام شده محصول نهایی می‌شود که این موضوع نیز در نهایت مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت. ضمن اینکه می‌تواند بر فروش محصول تولیدی نیز تاثیر منفی بگذارد. زیر بازار امروز یک بازار رقابتی هست و برندی موفق‌تر است که ضمن ارائه محصولات با کیفیت، آنها را با قیمت مناسب‌تری عرضه کند.

احرار شیمی با عرضه بی واسطه مواد شیمایی، آنها را با کمترین قیمت ممکن به دست شما خواهد رساند. به این ترتیب یکی از بزرگترین نگرانی‌های شما را در این زمینه، برای همیشه پایان خواهد داد.

اصالت و کیفیت بالا

حضور شرکت‌ها و کارخانجات متعدد در تولید مواد شیمیایی اولیه و کیفیت‌های مختلف آنها، همواره باعث ایجاد تفاوت در کیفیت و ویژگی‌های محصول نهایی شده است. متاسفانه در بازار مواد شیمیایی بارها این اتفاق افتاده که خریداران پس از خرید، متوجه عدم تطابق کیفیت محصول با ادعاهای فروشنده شده‌اند. این موضوع می‌تواند ضررهای جبران‌ناپذیری به کسب‌و‌کار شما وارد کند. چون ممکن است با کاهش کیفیت محصول بخشی از مشتریان خود را از دست بدهید.

کارشناسان ما در احرار شیمی همواره سعی در ارائه مواد شیمیایی مرغوب و با کیفیت (اصل) به شما دارند. تمام محصولات عرضه شده توسط ما دارای دیتاشیت جامع شامل مشخصات دقیق کالا هستند و این اطمینان را به شما می‌دهند که مواد اولیه خریداری شده همان است که می‌خواهید.

تحویل سریع سفارشات

ارسال مواد شیمیایی همیشه با دردسرهای خاص خود همراه بوده است. عدم حمل مواد شیمیایی توسط برخی رانندگان، امور اداری باربری‌ها و در برخی موارد عدم تعهد ارسال و … همه و همه باعث شده است که خریداران نسبت به عدم دریافت به موقع سفارشات از فروشندگان گله‌مند باشند.

احرار شیمی این مشکل را به صورت جدی حل کرده است و سفارشات شما را در اسرع وقت در تهران به دست شما خواهد رساند. همچنین با مذاکراتی که با شرکت‌های باربری مختلف انجام شده است، سفارشات شهرستان‌ها نیز به سرعت تحویل باربری و در نهایت مشتری خواهد شد.

نگرانی دیگری دارید؟

ما اینجاییم که تمام نگرانی های شما را مرتفع کنیم. پس آن را با ما در میان بگذارید.

تماس با ما