محصولات
اکتبر 14

اسپن 60 (سوربیتان مونو استئارات)

اسپن 60 یک سورفکتانت زیست تخریب‌پذیر بر پایه اسید استئاریک و سوربیتول است که اغلب به عنوان امولسیفایر در مواد غذایی و آرایشی بهداشتی استفاده می‌شود. این استر سوربیتان در تشکیل امولسیون‌های روغن در آب بسیار موثر است و در صنایع غذایی و دارویی، بهداشتی، تولید آفت‌کش‌ها و روغن‌های صنعتی به عنوان ترکیب ضد کف، امولسیفایر، عامل مرطوب‌کننده و پایدارکننده استفاده می‌شود.

اسپن 60 یک ترکیب جامد با ظاهری کرم رنگ تا قهوه‌ای اما مومی شکل است و عطر و طعم ملایمی دارد. این ماده نوعی الکل شکر است که از میوه‌هایی مثل سیب و زردآلو گرفته شده و فرمول شیمیایی آن (C24H46O6) است. مهم‌ترین کاربرد این ماده در صنایع غذایی استفاده از آن در تولید مخمر خشک است. چرا که باعث می‌شود رطوبت مخمر حفظ شده و ماندگاری آن نیز افزایش پیدا کند. امروزه اکثر نانوایی‌ها در سطح وسیع از این امولسیفایر در فرآیند تولید نان استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از کاربردهای اصلی اسپن ۶۰ استفاده از آن در تولید بستنی است. در واقع کارخانه‌های بستنی‌سازی از جمله مهم‌ترین مشتریان این ماده به شمار می‌روند. اسپن شصت باعث افزایش قوام بستنی و بهبود بافت آن شده و از تشکیل بلورهای یخ بر روی بستنی نیز جلوگیری می‌کند. صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی یکی دیگر از مشتریان اصلی امولسیفایرها محسوب می‌شود. اسپن ۶۰ نیز به عنوان یکی از کارآمدترین و باکیفیت‌ترین انواع امولسیفایر به طور گسترده در این صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این ماده در حجم‌های وسیع صنعتی جهت مخلوط‌سازی آب و روغن در فرآیند تولید انواع لوسیون و کرم استفاده می‌گردد. کرم‌های درمان خشکی پوست به طور خاص دارای میزان زیادی از اسپن شصت می‌باشند.

اسپن 60

جدول آنالیز Span 60

NO. Item Quality criterion Result
1 appearance (at 25℃) pale yellow pale yellow
2 acid value 10 5.2
3 saponification 147-157 154
4 hydroxyl value 435-260 248
5 water (percent) <1.5 0.4
6 melting point 50-60℃ 56℃
7 peroxid value 5 2
8 heavy metals max 10ppm 7ppm
9 total ash (precent) 0.5 0.4
دانلود نسخه PDF جدول آنالیز

خرید اسپن 60

این محصول توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • کیسه 25 کیلویی گلوریا هند

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *