ژوئن 28

بنزوفنون 3

بنزوفنون 3 یک پودر کریستالی زرد رنگ محلول در روغن است که بخاطر وجود حلقه‌های بنزن دارای بوی مطبوعی می‌باشد. این ماده مقاومت بسیار خوبی در برابر کاهش دما دارد و با جذب انرژی موجود در امواج فرابنفش خورشیدی، موجب کاهش نفوذ اشعه به پوست می‌شود. به این ترتیب خطر آسیب DNA را کاهش می‌دهد. البته بیشتر اوقات از آن به عنوان یک تثبیت کننده استفاده می‌شود تا یک عامل ضد آفتاب، زیرا می‌تواند فرمول‌ها را به خوبی در برابر آسیب UV محافظت کند.

بنزوفنون 3 یک ترکیب ارگانیک با فرمول شیمیایی (C13H10O) است صورت طبیعی در برخی میوه‌ها به خصوص انگور یافت می‌شود. این ماده موجب افزایش فعالیت سایر مواد ضد آفتاب مثل اکتیل سالیسیلات و هوموسالیت می‌شود و از پلیمرها و مواد آلی در محصولات آرایشی محافظت و مواد رنگی آرایشی و کمپلکس‌های فرمول را پایدار می‌کند.

بنزوفنون 3 به صورت گسترده در محصولات ضدآفتاب، مراقبت بدن، رژلب، پولیش ناخن،کرم‌های جلوگیری از پیری زودرس و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان آنتی اکسیدان، نرم کننده، حلال و پایدار کننده در محصولات ضدعرق کاربرد دارد. این ماده گاهی اوقات در درمان بیماری پسوریازیس و اختلالات پوستی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد دیگر این ماده شیمیایی در صنعت چپ به عنوان یک شروع کننده واکنش تکمیلی است. تفاوت اصلی بین این ترکیب و بنزوفنون 4 در این است که این ماده را در ترکیبات ضد آفتاب می‌توان در غلظت 6٪ یا کمتر استفاده کرد، در حالی که بنزوفنون 4 در غلظت 10٪ یا اندکی کمتر استفاده می‌شود.

بنزوفنون 3

خرید بنزوفنون 3

بنزوفنون 3 توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • بشکه 25 کیلویی

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *