محصولات
ژانویه 21

توئین 60 (پلی سوربات 60)

توئین 60 یک مایع غلیظ، چسبنده و مومی شکل به رنگ زرد متمایل به سبز است. این ماده یکی از مشتقات پلی اکسی اتیلن و عامل امولسیفایر روغن در آب است که برای استفاده در محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو و لوازم آرایشی، کرم‌ها، ژل‌ها و محصولات پاک‌کننده بسیار مناسب است. زیرا در این محصولات، امولسیون‌های پایدار تولید می‌کند. این ترکیب از طریق کاهش کشش سطحی بین دو ماده عمل می‌کند. زیرا حاوی یک انتهای آب‌دوست و یک انتهای چربی‌دوست است. این قابلیت به این ماده اجازه می‌‌دهد تا روغن‌‌ها، کثیفی‌‌ها و سایر ناخالصی‌‌های جمع‌ شده روی پوست را جذب و آنها را پاک کند.

تویین 60 یا همان پلی سوربات 60 برای ایجاد حسی نرم و بافت خامه‌ای در کرم‌های مراقبتی و آرایشی با اثر مرطوب‌کنندگی طولانی استفاده می‌شود. همچنین استفاده از این ماده در اسپری مو باعث تقویت و استحکام ریشه موها می‌شود. علاوه بر این به موها درخشندگی می‌بخشد و به صاف کردن کوتیکول‌های مو نیز کمک می‌کند. این ترکیب به عنوان تثبیت‌کننده و حلال در صنعت پزشکی، به عنوان عامل فیکس کننده و کمک کف کننده در تولید فوم پلی یورتان و برای تولید فیلم عکاسی نیز استفاده می‌شود. توئین 60 همچنین به عنوان عامل آنتی استاتیک برای تولید الیاف مصنوعی، فرآیند تولید روغن سیلیکون و امولسیون کننده ضد آب برای پارچه به کار برده می‌شود.

تویین 60 به عنوان یک ماده افزودنی غذایی ایمن و مجاز برای بالا بردن ظرفیت بدن انسان نسبت به جذب پارافین مایع و مواد محلول در چربی نیز استفاده می‌شود. همچنین می‌تواند به عنوان عامل امولسیفایر در تولید انواع کیک و بستنی و نوشیدنی‌های پروتئینی استفاده شود. علاوه بر آن، این ماده در نوشیدنی‌هایی مانند نوشابه‌ها و دلسترها به عنوان عامل ایجاد کف و همچنین به عنوان عامل پخش‌کنندگی در آب‌نبات‌سازی استفاده می‌شود.

توئین 60

جدول آنالیز Polysorbate 60

NO. Items Quality Criterion Result
1 saponification value 45-70 47.2
2 acid value max 2.0 0.6
3 hydroxyl value 81-96 98.2
4 water max 3.0 0.05
5 residue on ignition max 0.25 0.12
6 heavy metals max 10 <10
دانلود نسخه PDF جدول آنالیز

خرید توئین 60

این محصول توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • یونی‌تاپ هند
  • گلوریا هند
  • کیمیاگران ایران

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *