محصولات
ژانویه 19

تیوسیانات سدیم

تیوسیانات سدیم یک پودر کریستالی سفید یا بی‌‌رنگ، بی‌بو با طعمی نمکی و خنک‌ کننده است که عمدتا به عنوان معرف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده نمک مونو سدیم اسید تیوسیانیک و یکی از منابع اصلی آنیون تیوسیانات است. به همین دلیل از آن به عنوان پیش ماده سنتز داروسازی و سایر مواد شیمیایی ویژه استفاده می‌شود. نمک‌های تیوسیانات به طور معمول با واکنش سیانور با گوگرد تهیه می‌شوند.

تیوسیانات سدیم با نام‌های دیگری نظیر سدیم سولفوسیانید و سیانور سدیم گوگرد نیز شناخته می‌شود و فرمول شیمیایی آن NaSCN است. از این ماده به عنوان واسطه‌ای برای تیوسیانات‌های فلزی استفاده می‌شود. به عنوان مثال در تهیه CuSCN که به عنوان ماده ضد رسوب استفاده می‌شود، کاربرد دارد. همچنین به عنوان یک عامل شروع کننده در سنتز برخی داروها و رنگ‌ها به عنوان مثال رنگ بدنه کشتی‌ها استفاده می‌شود.

از تیوسیانات سدیم در تولید باتری‌های سلول جامد، تولید جوهر برای چاپگرهای جوهرافشان، در کشاورزی به عنوان ماده اولیه برای تولید علف‌کش‌ها و قارچ‌کش‌ها، تهیه الیگو کلسترهای طلای مونودیسپرس، صنعت نساجی و الیاف، به عنوان معرف تجزیه و تحلیل‌های شیمیایی، پردازش لاستیک، آبکاری نیکل سیاه، سنتز بسیاری از ترکیبات تیوسیانات‌دار، در فرآیندهای مختلف اکستراکشن و تصفیه نفت و گاز، در متالورژی به عنوان عامل استخراج فلزات گرانبها از مواد معدنی، در میادین نفتی به عنوان ردیاب مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

تیوسیانات سدیم

خرید تیوسیانات سدیم

این محصول توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • کیسه 25 کیلویی چین

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *