دسامبر 16

رتین آ

رتین آ با نام ژنریک ترتینوئین در کلاس دارویی رتینوئیدها قرار می‌گیرد. داروهای این کلاس دارویی روی تسریع روند رشد سلول‌های پوستی موثر هستند. این دارو قادر است تعداد و شدت ضایعات آکنه را کاهش دهد و کمک می‌کند تا جوش‌های ایجاد شده سریع‌تر بهبود یابند. البته شکل و دوز داروی مصرفی، براساس نوع و شدت مشکل پوستی و سرعت پاسخ فرد به درمان، توسط متخصص پوست تعیین می‌شود.

رتینوئید حالت پایه ویتامین A است و رتینول و رتین A، مشتقات آن هستند. رتینول به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین ترکیبات مراقبت از پوست در بازار شناخته می‌شود. رتین آ حالت فعال رتینول بوده و قدرت بسیار بیشتری دارد. این فرم قوی ویتامین A، توسط پزشک یا متخصص پوست به شکل کرم، ژل یا مایع در غلظت‌های 0.01% تا 0.25% برای بهبود تناژ پوست، خطوط ریز، آسیب نور خورشید و آکنه تجویز می‌شود.

ترتینوئین یا رتینوئیک اسید ابتدا به عنوان درمان آکنه، تاییدیه FDA را دریافت کرد. اما پس از مدتی پزشکان متوجه شدند که ترتینوئین مزایای ضد پیری دیگری نیز دارد و موثرترین کرم موضعی برای جلوگیری از تشکیل خطوط ریز است. بسیاری از محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول هستند که مزایای مشابهی دارند اما نتایج آن‌ها قابل قیاس با محصولات حاوی ترتینوئین نیست.

رتین آ

خرید رتین آ

این محصول توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • کیسه 25 کیلویی

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *