محصولات
ژوئن 25

کراتین مونوهیدرات

کراتین مونوهیدرات یا به اختصار کراتین یک ترکیب شیمیایی است که در بدن انسان به صورت طبیعی تولید می‌شود و در عضلات وجود دارد. این ترکیب شیمیایی از سه اسید آمینه گلوتامین، آرژینین و متیونین تشکیل شده است. این ماده انرژی ماهیچه‌ها را تامین کرده و ممکن است سلامت مغز را تقویت کند. بسیاری از افراد مکمل‌های کراتین را برای افزایش قدرت، بهبود عملکرد و کمک به حفظ ذهن خود مصرف می‌کنند. تحقیقات زیادی در مورد کراتین انجام شده و ثابت شده که مصرف مکمل‌های کراتین برای اکثر افراد بی‌خطر است.

مکمل غذایی ورزشی

کراتین منشا عمده تولید انرژی در ماهیچه است. به همین دلیل به عنوان یک مکمل غذایی محبوب در بین ورزشکاران و بدن‌سازان شناخته شده و به دلیل توانایی آن برای افزایش قدرت و حجم عضلات، به عنوان یک ماده افزایش دهنده عملکرد و مقاومت بدنی در ورزش‌های قدرتی و به ویژه بدن‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های این ترکیب می‌توان به افزایش تولید آدنوزین تری فسفات (ATP) که یک نوع سوخت برای عضلات است، کاهش خستگی و افزایش تحمل در برابر تمرینات شدید، افزایش حجم و قدرت عضلات، کاهش آسیب عضلانی و افزایش سرعت ترمیم بافت عضلانی اشاره کرد.

کراتین با افزایش سنتز پروتئین، افزایش احتباس آب و املاح و همچنین افزایش جذب آمینو اسیدها در عضلات اسکلتی باعث افزایش قوای جسمانی بدن‌ساز می‌شود. ضمنا این مکمل به انجام تمرینات سخت کمک کرده و موجب افزایش حجم و توده ماهیچه می‌شود. همچنین این ترکیب می‌تواند بهبود کارایی مغز و حافظه را نیز به همراه داشته باشد. این ماده می‌تواند در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی مانند صرع، آلزایمر، پارکینسون، بیماری هانتینگتون، نورون حرکتی، سکته مغزی ایسکمیک، آسیب‌های مغزی یا نخاعی، کاهش عملکرد حافظه و مغز در بزرگسالان مسن‌تر موثر باشد. علاوه بر آن پژوهش‌ها نشان می‌دهد که این ترکیب قابلیت کاهش قند خون بالا، بهبود عملکرد عضلات و کیفیت زندگی در افراد مسن و کمک به درمان بیماری کبد چرب غیر الکلی را دارد.

کراتین مونوهیدرات

خرید کراتین مونوهیدرات

این محصول توسط شرکت‌ها مختلف و با ظرفیت‌های متنوعی عرضه می‌شود. برخی از نمونه‌های عرضه شده توسط احرار شیمی عبارتند از:

  • کراتین مونوهیدرات پودری کیسه 25 کیلویی

امکان خرید جزئی با هر ظرفیتی ممکن است.

در صورت نیاز می‌توانید نمونه محصول را به صورت رایگان دریافت کنید. (تست محصول)

برای استعلام موجودی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاه نوشتن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *